E-learning képzésre bármikor jelentkezhet !!

A feltüntett elméleti tanfolyam dátumok az első tájékoztató jellegű megbeszélés (nem oktatás) időpontjait jelentik. Itt történik a képzés menetének részletes ismertetése a tanfolyam lefolyásának a hallgatókkal történő egyeztetése.
Várom szíves jelentkezését!
Válaszható kategóriák:   AM;A1;A2;A;B;K

Elméleti tanfolyamok helyszinei:

Az iskola telephelye:  Tápióbicske, József Attila u. 03.  Jelentkezés e- learning képzésre!

Beiratkozás feltételei:

AM kategória: (két vagy három kerekű jármű max 45km/h tervezési végsebesség max 50 ccm  legfeljebb 4 KW hasznos motorteljesítmény) 13,5 életév írni olvasni tudás közlekedés biztonsági alkalmasság

A1 alkategória: (max. 125 ccm legfeljebb 11 KW teljesítményű motorkerékpár.)15,5 életév 8 általános iskolai végzettség, orvosi közlekedés biztonsági alkalmasság.

A2 alkategória: ( 35 KW-ot vagy 0,2 kg/kw-ot meg nem haladó motorkerékpár)17,5 életév, 8 általános iskolai végzettség orvosi közlekedés biztonsági alkalmasság.

A kategória: (korlátozás nélküli motorkerékpár) 23,5 életév, 8 általános iskolai végzettség, orvosi közlekedés biztonsági alkalmasság (2 éve meglévő A2, birtokában akár 20 évesen is szerezhető!)

B kategória:  (személygépkocsi + könnyű pót, tehergépkocsi 3,5 T-ig + könnyű pót) 16,5 életév, 8 általános iskolai végzettség orvosi közlekedés biztonsági alkalmasság.

K kategória: (Kerti traktor, állati erővel vont jármű vezetése) 16. életév Közlekedés biztonsági alkalmasság.

Elméleti órák hétköznap általában(igény esetén hétvégén is) 17-20 óráig tartanak szerint heti 2-3 , összesen 12 alkalommal.

Gyakorlati oktatás a tanulóval egyeztetett időpontban történik, az általa megjelölt találkozási helyen.
Járműkezelési feladatok az iskola tanpályáján, forgalmi feladatok tanítása Cegléden a vizsgahelyszínen történik.

477694 Tanfolyamok

Webdesign